Zaznacz stronę

Czy szukasz niezawodnej firmy specjalizującej się w obróbce metalu? Firma Gulajski to lider w dziedzinie cięcia laserowego, gilotynowego, tłoczenia, otworowania i gięcia blach. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalizm i jakość

Nasza firma korzysta z najnowocześniejszych technologii i maszyn sterowanych komputerowo, które są jednymi z najbardziej zaawansowanych na rynku europejskim. Stosujemy stal ocynkowaną najwyższej jakości, która spełni najwyższe wymagania naszych klientów. Nasza stal jest odpowiednio zabezpieczona, co gwarantuje jej długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Szybkość i precyzja

Zapewniamy najszybsze i najdokładniejsze metody obróbki, które są uznawane przez przemysł za niezastąpione. Zajmujemy się całym procesem, od zamówienia, przez przygotowanie wzorów i technologii ich wykonania, aż do odpowiedniego pakowania produktu i organizacji transportu do miejsca docelowego. Nasze terminy realizacji są niezwykle krótkie, co jest jednym z naszych największych atutów.

Cięcie laserem
Cięcie laserem
ciecie laserowe
ciecie laserowe

Elastyczność

Oferujemy usługi zarówno na własnym materiale, jak i na materiale dostarczonym przez klienta. Nasze możliwości maszynowe są imponujące – cięcie stali na laserze do grubości: czarna i ocynkowana do 26mm, stal nierdzewna do 21mm, aluminium do 16mm, metale nieżelazne do 13mm.

Globalny zasięg

Realizujemy zamówienia dla klientów z całego świata. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możemy dostarczyć Ci nasze produkty i usługi z najwyższą jakością i precyzją.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie mogą Państwo zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą oraz poznać nasze możliwości produkcyjne. Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu: 798 852 246.

Doświadcz profesjonalizmu i jakości usług oferowanych przez Firmę Gulajski. Czekamy na Ciebie!